14/5

14. května 2017 v 8:04 | Imardin
Ahoj všichni,

mé jméno zde je Imardin. Jsem osmnáctiletá studentka a tento blog bude o mé cestě za pěknou postavou. Mým cílem nejsou kosti a obrovská mezera mezi stehny. Chci hezky ploché břicho, kulatý zadek a pevná stehna bez nadbytku tuku, který je tam teď. Už jsem se jednou na tuto cestu vydala a zhubla 16 kilo, ze kterých jsem ale 5 nabrala zase zpět. Předtím jsem měla lehkou obezitu, teď jsem na hranici mezi normou a nadváhou. Tentorkát se však nebudu zaměřovat na čísla. Nyní to budu jen já vs zrcadlo.

Mám zkušenosti s hladověním i záchvatovitým přejídáním, jen ke zvracení jsem naštěstí nikdy nenašla odvahu. Mým aktuálním plánem jsou tři jídla denně. Mám totiž hodně roztažený žaludek a strava 5x denně by mě táhla k přejídání. Vím to ze zkušenosti. Cvičit budu spíš podle času. Alespoň než skončí školní rok. Ačkoliv to není ideální, chutě na sladkosti nebo chipsy a jiné věci budu zahánět cigaretami a kávou nebo čajem, popřípadě ovocem a zeleninou. Takto ale budu zahánět jen chutě. Když budu mít opravdu hlad, dám si nějakou zdravou svačinu. Nejsem blázen, k hadovění se vrátit nechci.

Ano, uvědomuju si, že ne všechny prostředky jsou úplně ideální, ale toto je má cesta. Nemám v plánu nic hnát do extrému. Po všech zkušenostech vím, kde mám hranice. Jen pro sebe hledám nějakou zlatou střední cestu. Můj aktuální plán jsem již jeden čas praktikovala a moc mi to vyhovovalo. Jen je velmi snadné jíst co chci a kdy chci. To však dnešním dnem končí.
 


Komentáře

1 Ami | E-mail | Web | 14. května 2017 v 17:14 | Reagovat

Plne ti držím palce, budem dúfať, že sa ti to podarí natoľko, aby si bola so sebou spkojná! ^w^ Ja vlastne tiež začínam, nechcem skončiť s veľkou nadváhou a okrem toho ma k tomu motivuje aj cosplayovanie. :D A keď vlastne viem o ďaľšom človeku, čo chce schudnúť, tak aj v tom vlastne budem mať motiváciu, takže ďakujem. :)

Veľa šťastia. ;3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama